• Karneval

• Na našej škole sa v piatok stretli rozprávkové bytosti z celého sveta. V jedálni sa konal veľký školský karneval na ktorom sa stretla celá škola a mohli sa na ňom zabaviť žiaci aj so svojimi učiteľmi. Karneval umožnil deťom stráviť čas zábavnejšou formou. V programe nechýbala dobrá zábava, tancovalo sa v rýchlom aj pomalom tempe. Žiaci takto oslávili fašiangy vo veľkom štýle. Fotky.

• Školské kolo v prednese pre rok 2012

• Víťazi v prednese. Dňa 16.2.2012 sa konalo školské kolo v prednese pre rok 2012. Víťazi v jednotlivých kategóriách nás budú reprezentovať na obvodnom kole v NM. Sú to žiaci Marianna Magalová (5.tr), Viktor Fogaš (9.tr), Katarína Kubišová (3.tr), Lukáš Pomajbo (7.tr), Simona Moravanská (8.tr). Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom držíme palce v obvodnom kole.

• Geografická olympiáda

• Žiak 9.ročníka Matúš Lazarčík získal 1.miesto v okresnom kole geografickej olympiády. Matúšovi srdečne blahoželáme a želáme úspech v krajskom kole.

• Stolný tenis- okresné kolo

• Dňa 31.1.2012 naši žiaci Tomáš Joštic, Denis Čaňo a Jakub Jankech získali krásne 3. miesto v okresnom kole v stolnom tenise. Žiakom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Fotky.

• KARNEVAL

• Všetkým deťom - veľkým, malým, na známosť sa dáva, že sa v našej škole chystá nevídaná sláva. Nech si na tú oslavu - krásavci aj krásky, prichystajú dopredu na karneval masky.

Karneval sa uskutoční dňa 17.2.2012 (piatok) v jedálni školy od 13:30 do 15:30. V prípade dobrej nálady bude zábava pokračovať aj dlhšie.

Srdečne Vás pozývame.

• Oznam pre rodičov žiakov MŠ

• Oznamujeme rodičom, že z dôvodu vysokého počtu chorých detí (70%), sa so súhlasom zriaďovateľa a vedenia ZŠ s MŠ Horná Streda prerušuje prevádzka MŠ od 25.1.-27.1.2012. Prevádzka MŠ začne v pondelok 30.1.2012. V prípade, že nastúpi málo detí, sa prevádzka opätovne preruší od 31.1. do 3.2.2012, prípadne podľa potreby.

• Zápis žiakov do 1. ročníka

• Zápis žiakov do 1. ročníka na ZŠ s MŠ Horná Streda sa uskutočnil v priestoroch školy v stredu 1.2.2012 od 14,00 hod. do 17,00 hod. Bližšie informácie nájdete v sekcii Rodičom.

•

Portál eAktovka sprístupňuje učebnice v digitálnej forme žiakom a učiteľom základných a stredných škôl. Učebnice sú prístupné bezplatne a pre všetkých, ktorí sa na portáli zaregistrujú . Okrem digitálnych verzií učebníc nájdu žiaci a rodičia na portáli aj ďalšie voľne prístupné učebné materiály a odporúčanú literatúru.

• Turnaj v stolnom tenise

•

Dňa 20.12.2011 sa uskutočnil Vianočný turnaj v stolnom tenise. Víťazom sa stal D. Čaňo (9.tr.) pred druhým J. Jankechom (9.tr.). Tretie miesto obsadil najmladší účastník turnaja T. Joštic (5.tr.). Za pomoc pri organizovaní turnaja ďakujeme p. Sabovi.album

• Geografická olympiáda

• 15.12.2011 sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády. Žiaci riešili úlohy v teoretickej a praktickej časti, kde mohli získať maximálne 90 bodov. Z celkového počtu 30 žiakov bolo 17 úspešných riešiteľov ( min. 55 bodov ). Najviac bodov získali: A. Čaňo (8.tr.) – 82 b., M. Melicher (6.tr.) – 76 b., M. Klčo (8.tr) – 72 b. Najlepší riešitelia budú reprezentovať našu školu na okresnom kole v Novom Meste n/V. photo

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny boli od 23.12.2011 do 5.1.2012. Posledný deň vyučovania bol štvrtok 22.12.2011 a prvý deň vyučovania po prázdninách bol pondelok 9.1.2012.

• Naši úspešní basketbalisti

• Dňa 13.12.2011 sa uskutočnilo v ZŠ Čachtice oblastné kolo v basketbale starších žiakov. Naši chlapci suverénnym spôsobom obsadili 1. miesto a postúpili do okresného kola. Blahoželáme!!!!

• Mikulášske trhy

• Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom a priateľom za podporu našej školy zakúpením výrobkov našich žiakov na vianočných trhoch. photo

• Červené stužky

•

Pod vedením pani učiteľky Macejkovej sme sa zapojili do 5. ročníka kampane " Červené stužky " 1. december - Svetový deň boja proti AIDS, a to nosením červenej stužky a tvorivými aktivitami, aby sa tak tento deň stal viac známym nielen na našej škole, ale aj v našom okolí.
        • Thanksgiving day

• Dňa 30.11.2011 si žiaci pripravili na hodinách angličtiny pod vedením pani učiteľky Macejkovej a Palkovej pekné literárno - dramatické pásmo ku dňu vďakyvzdania. Svoje vedomosti z anglického jazyka predviedli svojim spolužiakom v jednotlivých triedach. Fotky