• Upozornenie pre zákonných zástupcov detí:

• Usmernenie k postupu materských škôl a základných škôl v čase platnosti Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 678 z 22. októbra 2020

1. Zákonný zástupca dieťaťa, ktoré navštevuje materskú školu, predloží po celoplošnom testovaní pri prvom nástupe dieťaťa do materskej školy Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

2. Zákonný zástupca žiaka, ktorý navštevuje základnú školu, predloží po celoplošnom testovaní pri prvom nástupe žiaka do základnej školy Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

3. Žiaci prvého stupňa, ktorí majú nad 10 rokov a nevedia sa preukázať negatívnym výsledkom RT – PCR testu alebo antigénového testu sa nemôžu zúčastňovať prezenčnej výučby.

Tlačivo na stiahnutie a vytlačenie - Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti TU (po celoslovenskom testovaní).

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie uvedeného usmernenia.

• Dištančné vzdelávanie-rozvrh hodín

• Rozvrh hodín - Dištančné vzdelávanie 2.stupeň ZŠ online od 26.10.2020 cez Teams:

1.hodina=8,00 hod - 8,45, hod;

2.h=9,00 - 9,45;

3.h=10,25 - 11,10 h;

4.h=11,20 - 12,05;

5.h=12,15 - 13,00 h.

Dištančné vzdelávanie 2.stupňa bude prebiehať od 26.10.2020 online podľa tu priloženého dištančného rozvrhu  cez Microsoft Teams z domu. Kto sa nemôže vzdelávať z domu online cez internet, musí si prísť do školy každý školský vyučovací pondelok vyzdvihnúť si materiály- učivo, pracovné listy a podobne s dodržiavaním nariadení hlavného hygienika a ministerstva školstva SR.    V.Ž.

• Informácie k organizácií vyučovania:

• Od 26.10.2020 sa mení spôsob prezenčného vyučovania žiakov 2.stupňa ZŠ na dištančné vyučovanie - učenie z domu podľa týždenného rozvrhu hodín pre vyučovanie dištančnou formou, ktorý Vám tu priebežne oznámime. Žiaci, ktorí nemajú doma počítač s internetom - nemajú doma k IKT vzdelávaniu prístup si budú každý pondelok do 12,00 hod chodiť do školy prevziať materiály, pracovné listy a podobne, s dodržiavaním ochranných a preventívnych opatrení súvisiacich s COVID-19, podľa nariadenia hlavného hygienika SR a  Ministerstva školstva SR.

MŠ a 1.stupeň prebieha vzdelávanie stále prezenčným vzdelávaním v MŠ a v škole.

Aj touto cestou Vás prosíme o trpezlivosť. Ďalšie informácie Vám tu poskytneme priebežne čo najskôr. Prosíme všetkých rodičov, aby ste sledovali webovú stránku školy alebo EDUPAGE aplikáciu. Budeme sa Vás snažiť včas o všetkom informovať. Ďakujeme za pochopenie. Robíme maximum pre vaše/naše deti.

• Voľná pracovná pozícia:

• Základná škola s materskou školou Horná Streda prijme do pracovného pomeru od 2.11.2020 vychovávateľku v ŠKD (60 % úväzok).  Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: zssmshorna.streda@gmail.cominfo telefón: 0327773175, 0327773112.