• Deň Jabĺk

• Deň jabĺk patrí v našej škole už k tradičným výstavkám, aktivitám. Hlavným cieľom tejto akcie je spropagovať konzumáciu surového ovocia, najmä jabĺčok a zdravej výživy. Dňa 7.10.2019 sa uskutočnili v našej škole aktivity spojené hlavne s jablkom a iným ovocím - Hodina čítania - štvrtáci čítajú prvákom, Súťaže s jablkom v telocvični, "Deň jabĺk u druhákov". Fotky TU.

• Cezpoľný beh žiakov ZŠ

• Začal sa nový školský rok a tým aj školské športové súťaže. Naši žiaci sa zúčastnili 7.10.2019 okresného kola v cezpoľnom behu v Novom Meste nad Váhom v mestskom parku pri ZŠ Kpt. Nálepku. Najviac sa darilo dievčatám. Klára Moravanská skončila na veľmi peknom 4.mieste zo 43 všetkých súťažiacich dievčat. V celkovom poradí družstiev dievčat skončili naše dievčatá na výbornom 7.mieste z 15 prítomných základných škôl v okrese Nové Mesto nad Váhom. Chlapci sa tiež snažili zabehnúť čo najlepšie. Našim žiakom v zostave Klára Moravanská, Terézia Čačíková, Sofia Šimková, Milan Forro, Šimon Markech a Denis Kotula ĎAKUJEME za výbornú reprezentáciu našej školy. Fotky TU.

• Oznam o spustení nového dizajnu školskej webovej stránky

• Oznamujeme Vám, že od 2.10.2019 bol spustený nový vzhľad našej školskej webovej stránky. Jej obsah zostane nezmenený. V najbližších dňoch budú priebežne vykonané ďalšie úpravy, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

Pekný deň....